Skip to main content
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

Logistica 2026 LogiNext ICT&Logistiek

3 november - 5 november

Hoe je het ook wilt noemen:

Van 3 โ€“ 6 november 2026 is de LogiNext/Logistica en ICT & Logistiek wederom in de Jaarbeurs in Utrecht.

 

Op donderdag 5 november van 12.15 uur tot 13.00 uur is er op het hoofdpodium van de Logistica/LogiNext de kennissessie van VeLA-lid Sweco:
DILAS kennissessie: Drijfveren automatisering logistiek en impact op vastgoed

Stec Groep en Sweco hebben onderzoek gedaan naar de samenhang tussen de toenemende investeringen in automatisering, digitalisering en mechanisering in de logistiek en de drijfveren daarvoor, zoals krapte op de arbeidsmarkt en beschikbaarheid van grond, en welke effecten dit heeft op logistiek vastgoed. Naast de theoretische uitkomsten uit het onderzoek naar de ontwikkeling van investeringen aan de hand van CBS-Microdata presenteren we ook de praktijk aan de hand van de belangrijkste bevindingen uit interviews met logistieke bedrijven.
Joost van Gilse verzorgt de lezing.

Van 3 tot en met 5 november staat Jeroen van den Berg met Metrica op ICT & Logistiek in de Jaarbeurs Utrecht. Metrica is optimalisatiesoftware bovenop je WMS, voor planning, slotting en visibility.

Test op de stand hoe goed jij een magazijn indeelt.

๐Ÿ“ Stand 09.C033, Jaarbeurs Utrecht

 

Weet jij wat VeLA-lid Sweco voor je kan betekenen? Meer dan je denkt! Hun logistieke consultants ondersteunen organisaties bij het opzetten, optimaliseren en automatiseren van hun logistieke en industriรซle processen. Ze schakelen daarbij ook andere VeLA-leden in.
Bezoek hun stand 07.B101 dan ook tijdens de Logistica/Loginext van 3 tot 5 november.

Foto: Stand Sweco Logistica 2024

 

Daarnaaast verzorgtย  VeLA-lid Martijn Scholtes MBA persoonlijke rondleiding op het gebied van magazijnautomatisering ofย  WMS .
Martijn geeft twee persoonlijke rondleidingen van ieder twee uur weg:
โ€ข Eรฉn rondleiding op Logistica Next onder respondenten van de ๐— ๐—ฎ๐—ด๐—ฎ๐˜‡๐—ถ๐—ท๐—ป๐—ช๐—ถ๐—ท๐˜‡๐—ฒ๐—ฟ.
โ€ข Eรฉn rondleiding op ICT&Logistiek onder respondenten van de ๐—ช๐— ๐—ฆ-๐—ž๐—ถ๐—ฒ๐˜€๐˜„๐—ถ๐—ท๐˜‡๐—ฒ๐—ฟ.

De inschrijving hiervoor is helaas al gesloten.

 

Ook Eric Hereijgers verzorgt rondleidingen. Tour 1:
โ€ข Tour 1: The smart warehouse tour – AMR innovations
โ€ข Tour 2: Next Gen Picking tour: the future of efficient order picking
Klik hier voor meer informatie.

Gegevens

  • Begin: 3 november
  • Einde: 5 november